Нова опція «Номер замовлення» у рамках розширеного сервісу інформування.

 • 23 червня 2015

  Нова опція «Номер замовлення» у рамках розширеного сервісу інформування.

  «Нова Пошта» впроваджує нову можливість розширеного сервісу інформування. Опція «Номер замовлення» дозволяє Вам вказувати у СМС-інформуванні Вашого Клієнта одночасно з номером експрес-накладної таку інформацію, як номер замовлення, накладної або будь-якого іншого документу, що надсилається Вашим Клієнтам.

  Це суттєво зменшить навантаження на Ваші власні канали інформування та зробить послугу зручнішою для Вашого Клієнта, оскільки відтепер він отримуватиме всі дані про свої покупки та замовлення в одному СМС-повідомленні.

  Нагадуємо, що можливість вказувати в СМС номер замовлення надається користувачам розширеного сервісу інформування, який є абсолютно безкоштовним, але доступний виключно корпоративним Клієнтам.

  Підключення розширеного сервісу інформування також відкриває Вам наступні переваги:

  • Можливість використання е-mail повідомлень як додатковий спосіб інформування про Ваші відправлення;
  • Можливість змінювати назву Вашої компанії в СМС-повідомленні вашим Клієнтам;
  • Можливість зменшення інформаційного навантаження на Ваші канали зв’язку.

  При цьому стандартний сервіс інформування надається безкоштовно та автоматично абсолютно всім Клієнтам. Забезпечує максимально зручний спосіб інформування (СМС-повідомлення або дзвінок оператора) відправника і одержувача на всіх етапах шляху Вашого відправлення.

  Для отримання додаткової інформації та підключення розширеного сервісу інформування необхідно звернутись до персонального менеджера. У випадку, якщо за Вами його не закріплено, звертайтесь за тел. 050-4-500-609; 098-4-500-609.

 • 23 квітня 2015

  «Нова Пошта» пропонує бізнесу вигідну доставку документів.

  «Нова Пошта» у квітні почала надавати нову послугу «Адресна доставка документів для бізнесу». Заради зручності клієнтів кур’єри забиратимуть їхню документацію прямо з офісу відправника та перевозитимуть до дверей отримувача по всій території України.

  Перевагою даної послуги є фіксований тариф у розмірі всього 20 грн на доставку документів до обласних центрів та за їх межі, який значно полегшує планування витрат. «Нова Пошта» гарантує надійність доставки у встановлені терміни.

  Вартість включає в себе перевезення, оформлення та пакування у фірмовий поліетиленовий конверт.

  Скористатися новим сервісом зможуть корпоративні клієнти після погодження з персональним менеджером або реєстрації у програмі «Збільшуй можливості».

  Детальна інформація про умови та підключення розміщена на спеціальному сайті: docs.novaposhta.ua

  Деталі уточнюйте у персонального менеджера або за телефоном: 0-800-500-609.

 • 22 квітня 2015

  «Нова Пошта» пропонує нову упаковку для відправлення ноутбука.

  «Нова Пошта» вводить нову послугу з пакування ноутбука в спеціальну коробку для вигідної та комфортної доставки. Вона розроблена під габарити портативного комп’ютера діагоналлю до 17 дюймів, що, в свою чергу, мінімально збільшує розмір посилки та дозволяє клієнтам заощаджувати, оскільки лише незначно підвищує об’ємну вагу.

  Крім того, в новій коробці передбачений спеціальний відсік для акумуляторної батареї і зарядного пристрою. Це дозволяє надійно упакувати всі елементи та захистити їх від подряпин в результаті тертя. Такий підхід до упаковки ноутбука дає можливості уникнути небезпечних ситуацій, коли користувач відправляє в коробці включений ноутбук в сплячому режимі (в дорозі комп’ютер може «прокинутися» і отримати пошкодження від перегріву).

  Коробка зроблена з високоякісного гофрокартону та додатково комплектується повітряно-бульбашковою плівкою, що забезпечує надійний захист від механічних пошкоджень і переміщень усередині коробки.

  Можливості коробки не обмежуються ноутбуком. Вона також прекрасно підійде для DVD-програвача або домашнього кінотеатру (без акустичних систем). Основний пристрій пакується в головний відсік, а пульт управління і силовий кабель — в додатковий.

  Уточнюйте наявність у оператора.

 • 10 квітня 2015

  «Нова Пошта» запускає «Локал Стандарт» у Одесі, Львові, Харкові та Дніпропетровську.

  Компанія «Нова Пошта» з 10 квітня вводить тариф «Локал Стандарт» у чотирьох обласних центрах України – Одесі, Львові, Харкові та Дніпропетровську. Зручніть пропозиції для клієнтів у тому, що вона діє як для посилок, так і для вантажів, а також для шин і дисків. Тариф дозволяє бізнес-клієнтам та інтернет-магазинам заощаджувати до 25% на доставці у межах міста. Завдяки спеціальній пропозиції, підприємці можуть таким чином оптимізувати свої логістичні витрати, передавши всі клопоти, пов’язані з доставкою будь-яких відпрвлень, компанії «Нова Пошта».

  Умови «Локал Стандарт» діють не лише для інтерент-магазинів, що відправляють посилки вагою до 30 кг, але й для продавців великої побутової техніки, шин та дисків. Крім того, тариф розповсюджується на документи, палети та вантажі вагою до 1 тони.

  Пілотний проект «Локал Стандарт» почав діяти на території Києва та області і успішно зарекомендував себе серед бізнес-клієнтів «Нової Пошти». Вони зазначають, що тариф дозволяє бізнесу зменшити собівартість та забезпечити покупцям більш вигідні умови доставки товарів.

 • 26 березня 2015

  У квітні послуга грошових переказів запрацює у 450 відділеннях «Нової Пошти».

  FORPOST і «Нова Пошта» продовжують розвивати послугу грошових переказів.  У квітні поточного року вона стане доступною у спеціальних 450 касах у відділеннях «Нової Пошти». 

  Наступного місяця пункти FORPOST почнуть діяти у 100 містах України, серед яких Нікополь, Павлоград, Жовті Води, Марганець, Орджонікідзе, Кам’янець-Подільський, Дунаївці, Старокостянтинів, Шепетівка, Бердичів, Коростень, Новоград-Волинський, Мелітополь, Бердянськ, Енергодар, Умань, Сміла, Золотоноша, Дрогобич, Жовква, Самбір, Стрий, Білгород-Дністровський, Ізмаїл, Іллічівськ, Ніжин, Прилуки, Кривий Ріг, Ірпінь, Лозова, Обухів, Охтирка, Боярка, Калуш, Коломия, Куп’янськ, Фастів, Южноукраїнськ та інші.

  «Ми продовжуємо аналізувати ринок та оперативно реагувати на його потреби. За умов кризи фінансової системи та зниження рівня довіри до банків ми бачимо попит на послугу незалежного грошового переказу та пропонуємо скористатися для цього касами в наших відділеннях. З їх допомогою клієнти можуть перерахувати кошти до будь-якого з 3000 пунктів міжнародної системи грошових переказів AVERS по всій Україні. Операція відбувається протягом кількох хвилин», — коментує співзасновник «Нової Пошти» В’ячеслав Климов.

  Нагадаємо, що для виходу на фіннсовий ринок «Нова Пошта» зареєструвала дочірню компанію ТОВ «Пост Фінанс» (ліцензія НБУ №11/1 від 17.10.2014). Наразі послугу грошових переказів надають близько 80 кас у відділеннях Києва та Київської області.

Источник