«Нова Пошта» підвела підсумки 1 року роботи на ринках Молдови та Грузії

 • 15 жовтня 2015

  «Нова Пошта» підвела підсумки 1 року роботи на ринках Молдови та Грузії

  Рік тому українська компанія «Нова Пошта» почала надавати послуги експрес-доставки на ринках Молдови та Грузії, відкривши свої представництва в найбільших містах цих країн.

  Як напрямки міжнародної експансії Молдова і Грузія були обрані через територіальну близькість до України і мінімальні бюрократичні бар’єри для відкриття бізнесу.

  Сьогодні основний акцент у цих країнах ставиться на роботу з B2B і B2C сегментами. У Молдові компанія працює більш, ніж зі 100 корпоративними клієнтами, серед яких інтернет-магазини, промислові компанії та мережі продуктового рітейлу. Серед найгучніших угод можна виокремити укладання контрактів на внутрішні перевезення з такими компаніями як «Фокстрот», «5ОК», а також «Оріфлейм Молдова». У Грузії корпоративними клієнтами компанії є понад 250 компаній, в основному це великі страхові та фінансові організації. Варто відзначити, що вже близько 80% інтернет-магазинів Грузії користуються послугами компанії «Нова Пошта».

  «Сьогодні перед нами стоїть мета стати найбільшим оператором експрес-доставки і у Молдові, і у Грузії. Конкуренція на цих ринках мінімальна, крім національних поштових операторів, у цих країнах працюють лише міжнародні перевізники, які орієнтуються на міжнародну доставку.

  E-commerce — ось на що ми робимо ставку, спостерігаючи за зростанням цього сегмента і у Молдові, і у Грузії. Маючи величезний досвід роботи з інтернет магазинами в Україні, ми готові використовувати його в цих країнах, допомагаючи розвивати цей ринок у відповідності з міжнародними стандартами», — коментує Тимур Коган, генеральний директор Nova Poshta International.

  Окремо варто підкреслити, що з жовтня 2015 року «Nova Poshta Moldova» відкрила поштово-митний термінал, який працює на прийом, зберігання і відправку міжнародних вантажів. Пріоритетними напрямками є Чехія, Румунія, Білорусь, Грузія, Ізраїль, країни Східної Європи. Міжнародна доставка також доступна вже і на ринку Грузії.

 • 5 жовтня 2015

  У вересні «Нова Пошта» розширила мережу на 337 відділень.

  У вересні поточного року «Нова Пошта» – лідер ринку експрес-доставки України – відкрила 337 відділень у 180 населених пунктах, збільшивши таким чином мережу своїх відділень з урахуванням поштоматів до 3236.

  Серед 80 відкритих відділень 58 – поштові (працюють з відправленнями вагою до 30 кг), а 22 – вантажні (без обмежень за вагою). Крім того, минулого місяця запрацювало 257 нових поштоматів (автоматичні пункти видачі, що дозволяють клієнтам отримвати відправлення вагою до 30 кг, висотою – до 37 см, шириною – до 35 см, довжиною – до 61 см). Таким чином, мережа компанії налічує 2057 відділень та 1179 поштоматів.

  Відтепер сервіс доставки від «Нової Пошти» став ще зручнішим для жителів Києва, Харкова, Дніпропетровська, Одеси, Львова, Херсона, Запоріжжя, Хмельницького, Тернополя, Ужгорода, Житомира, Сум, Черкас, Луцька, Маріуполя, Павлограда, Ірпеня, Знам’янки, Долинської, Умані, Чопа, Енергодара, Білої Церкви та інших.

 • 1 жовтня 2015

  «Нова Пошта» змінює час прийому деяких відправлень.

  Шановні клієнти!

  Осінньо-зимовий сезон традиційно супроводжується погодними змінами і тому потребує відповідного коригування умов роботи перевізників. Поступове скорочення світлового дня та поява ожеледиці взимку призводить до збільшення тривалості поїздки автомобіля.

  Водночас, ми прагнемо, аби клієнти мали змогу отримати свої вантажі без затримок, як і влітку. Саме тому ми вирішили відправляти автомобілі за деякими напрямками на кілька годин раніше. І тепер, починаючи з 1 жовтня, відправлення, що вирушають з Києва до Бердянська, Маріуполя, Мукачево, Ізмаїла, Сєвєродонецька, Старобільська та Ужгорода, приймаються до 18:00. Це дає змогу відправити завантажений автомобіль того ж дня. Усі посилки, оформлені після 18:00, виїжджатимуть зі столиці наступного дня.

  Ми докладаємо максимум зусиль, аби зробити доставку ще зручнішою. Сподіваємося на ваше розуміння.

 • 1 жовтня 2015

  Дві третини посилок до поштоматів ПриватБанку доставляє «Нова Пошта».

  Дві третини посилок у поштоматах ПриватБанку припадає на частку клієнтів «Нової Пошти». У січні-вересні поточного року кількість відправлень у автоматичних пунктах видачі досягла 100000 одиниць. Ще третина користувачів цього іноваційного та зручного сервісу є клієнтами інших логістичних операторів.

  «Клієнти найбільшої національної компанії «Нова Пошта» вже встигли належно оцінити всі переваги отримання посилок через поштомати. Це зручно, оскільки відділення ПриватБанку розташовані у пішохідній доступності від місць роботи або проживання користувачів. До поштоматів практично не буває черг, а заплатити за доставку та накладений платіж можна лише протягом хвилини як готівкою, так і за допомогою банківської карти», — говорить керівник напряму «Споживче кредитування» ПриватБанку Андрій Ковтун.

  «Співробітництво з ПриватБанком дозволяє нам значно розширити свою географію та надає клієнтам можливість отримати посилку поруч із домом або офісом. Адже мережа ПриватБанку сьогодні налічує близько 1400 пунктів видачі у 450 населених пунктах України. Приблизно 1100 з них покриваються компанією «Нова Пошта», а до кінця року ми охопимо всі пункти. Цей формат стає все більш популярним у Європі. Наприклад, у Німеччині три оператори, на частку яких припадає близько 30% місцевого ринку, — DPD, GLS та Hermes – вирішили спільно розвивати мережу поштоматів. Це свідчить про те, що у найближчому майбутньому така послуга користуватиметься попитом і на нашому ринку», — говорить директор з розвитку «Нової Пошти» Максим Рабінович.

  Поштомат – це автоматичний поштовий термінал самообслуговування, у якому можна самостійно отримувати посилки. Броньована скринька поштомату гарантує збереження товару. Коли відправлення прибуває до поштомату, отримувач бачить SMS-повідомлення та електронний лист, після чого він може забрати його, підтвердивши свою особистість черзе термінал самообслуговування за допомогою платіжної картки ПриватБанку або номеру мобільного телефону, який потрібно ввести на сенсорному екрані.

  Поштомат дозволяє клієнтам отримати відправлення вагою до 30 кг, висотою – до 37 см, шириною – до 35 см, довжиною – до 61 см. Сьогодні в Україні діють понад 1 400 поштоматів ПриватБанку у відділеннях банку та торговельних центрах. Поштомати популярні у ЄС, їхня кількість разом з міні-відділеннями (parcel shop) операторів експрес-доставки досягає 100 000. Лідером за кількістю поштоматів на континенті є Німеччина.

 • 23 вересня 2015

  «Нова Пошта» відкриє свою ігрову станцію в дитячому місті професій KidsWill.

  Компанія «Нова Пошта» в 16:00 26 вересня урочисто відкриє свою станцію в дитячому місті професій KidsWill, розташованому в торгово-розважальному центрі Art Mall.

  Станція «Нової Пошти» дозволить юним українцям познайомитися з азами роботи в галузі експрес-доставки і спробувати себе в якості кур’єрів і пакувальників. Мета пункту «Нова Пошта» — показати учасникам міст професій, як працює українська компанія експрес-доставки, яка її роль в місті, як забезпечується зв’язок між станціями.

  Крім цього, ігрова станція «Нова Пошта» діє в дитячому місті професій «Кідландія», яка знаходиться в розважальному центрі «Блокбастер».

  За виконані завдання діти отримуватимуть гроші ЮніорБанку і Банку Кідланд — фунти і ланди. Свої гонорари вони зможуть витратити на інших ігрових станціях. Крім того, у юних працівників буде можливість покласти зарплату в банк на особистий електронний рахунок або ж забрати її з собою та витратити у будь-який інший день.

  Станції «Нова Пошта» працюватимуть в розважальних центрах протягом року, а тому у батьків є можливість познайомити своїх дітей з азами професії та поступово привчати їх до праці.

Источник