У вересні «Нова Пошта» розширила мережу на 337 відділень.

  • 5 жовтня 2015

    У вересні «Нова Пошта» розширила мережу на 337 відділень.

    У вересні поточного року «Нова Пошта» – лідер ринку експрес-доставки України – відкрила 337 відділень у 180 населених пунктах, збільшивши таким чином мережу своїх відділень з урахуванням поштоматів до 3236.

    Серед 80 відкритих відділень 58 – поштові (працюють з відправленнями вагою до 30 кг), а 22 – вантажні (без обмежень за вагою). Крім того, минулого місяця запрацювало 257 нових поштоматів (автоматичні пункти видачі, що дозволяють клієнтам отримвати відправлення вагою до 30 кг, висотою – до 37 см, шириною – до 35 см, довжиною – до 61 см). Таким чином, мережа компанії налічує 2057 відділень та 1179 поштоматів.

    Відтепер сервіс доставки від «Нової Пошти» став ще зручнішим для жителів Києва, Харкова, Дніпропетровська, Одеси, Львова, Херсона, Запоріжжя, Хмельницького, Тернополя, Ужгорода, Житомира, Сум, Черкас, Луцька, Маріуполя, Павлограда, Ірпеня, Знам’янки, Долинської, Умані, Чопа, Енергодара, Білої Церкви та інших.

  • 1 жовтня 2015

    «Нова Пошта» змінює час прийому деяких відправлень.

    Шановні клієнти!

    Осінньо-зимовий сезон традиційно супроводжується погодними змінами і тому потребує відповідного коригування умов роботи перевізників. Поступове скорочення світлового дня та поява ожеледиці взимку призводить до збільшення тривалості поїздки автомобіля.

    Водночас, ми прагнемо, аби клієнти мали змогу отримати свої вантажі без затримок, як і влітку. Саме тому ми вирішили відправляти автомобілі за деякими напрямками на кілька годин раніше. І тепер, починаючи з 1 жовтня, відправлення, що вирушають з Києва до Бердянська, Маріуполя, Мукачево, Ізмаїла, Сєвєродонецька, Старобільська та Ужгорода, приймаються до 18:00. Це дає змогу відправити завантажений автомобіль того ж дня. Усі посилки, оформлені після 18:00, виїжджатимуть зі столиці наступного дня.

    Ми докладаємо максимум зусиль, аби зробити доставку ще зручнішою. Сподіваємося на ваше розуміння.

  • 1 жовтня 2015

    Дві третини посилок до поштоматів ПриватБанку доставляє «Нова Пошта».

    Дві третини посилок у поштоматах ПриватБанку припадає на частку клієнтів «Нової Пошти». У січні-вересні поточного року кількість відправлень у автоматичних пунктах видачі досягла 100000 одиниць. Ще третина користувачів цього іноваційного та зручного сервісу є клієнтами інших логістичних операторів.

    «Клієнти найбільшої національної компанії «Нова Пошта» вже встигли належно оцінити всі переваги отримання посилок через поштомати. Це зручно, оскільки відділення ПриватБанку розташовані у пішохідній доступності від місць роботи або проживання користувачів. До поштоматів практично не буває черг, а заплатити за доставку та накладений платіж можна лише протягом хвилини як готівкою, так і за допомогою банківської карти», — говорить керівник напряму «Споживче кредитування» ПриватБанку Андрій Ковтун.

    «Співробітництво з ПриватБанком дозволяє нам значно розширити свою географію та надає клієнтам можливість отримати посилку поруч із домом або офісом. Адже мережа ПриватБанку сьогодні налічує близько 1400 пунктів видачі у 450 населених пунктах України. Приблизно 1100 з них покриваються компанією «Нова Пошта», а до кінця року ми охопимо всі пункти. Цей формат стає все більш популярним у Європі. Наприклад, у Німеччині три оператори, на частку яких припадає близько 30% місцевого ринку, — DPD, GLS та Hermes – вирішили спільно розвивати мережу поштоматів. Це свідчить про те, що у найближчому майбутньому така послуга користуватиметься попитом і на нашому ринку», — говорить директор з розвитку «Нової Пошти» Максим Рабінович.

    Поштомат – це автоматичний поштовий термінал самообслуговування, у якому можна самостійно отримувати посилки. Броньована скринька поштомату гарантує збереження товару. Коли відправлення прибуває до поштомату, отримувач бачить SMS-повідомлення та електронний лист, після чого він може забрати його, підтвердивши свою особистість черзе термінал самообслуговування за допомогою платіжної картки ПриватБанку або номеру мобільного телефону, який потрібно ввести на сенсорному екрані.

    Поштомат дозволяє клієнтам отримати відправлення вагою до 30 кг, висотою – до 37 см, шириною – до 35 см, довжиною – до 61 см. Сьогодні в Україні діють понад 1 400 поштоматів ПриватБанку у відділеннях банку та торговельних центрах. Поштомати популярні у ЄС, їхня кількість разом з міні-відділеннями (parcel shop) операторів експрес-доставки досягає 100 000. Лідером за кількістю поштоматів на континенті є Німеччина.

  • 23 вересня 2015

    «Нова Пошта» відкриє свою ігрову станцію в дитячому місті професій KidsWill.

    Компанія «Нова Пошта» в 16:00 26 вересня урочисто відкриє свою станцію в дитячому місті професій KidsWill, розташованому в торгово-розважальному центрі Art Mall.

    Станція «Нової Пошти» дозволить юним українцям познайомитися з азами роботи в галузі експрес-доставки і спробувати себе в якості кур’єрів і пакувальників. Мета пункту «Нова Пошта» — показати учасникам міст професій, як працює українська компанія експрес-доставки, яка її роль в місті, як забезпечується зв’язок між станціями.

    Крім цього, ігрова станція «Нова Пошта» діє в дитячому місті професій «Кідландія», яка знаходиться в розважальному центрі «Блокбастер».

    За виконані завдання діти отримуватимуть гроші ЮніорБанку і Банку Кідланд — фунти і ланди. Свої гонорари вони зможуть витратити на інших ігрових станціях. Крім того, у юних працівників буде можливість покласти зарплату в банк на особистий електронний рахунок або ж забрати її з собою та витратити у будь-який інший день.

    Станції «Нова Пошта» працюватимуть в розважальних центрах протягом року, а тому у батьків є можливість познайомити своїх дітей з азами професії та поступово привчати їх до праці.

  • 18 вересня 2015

    «Нова Пошта» дарує переможцеві наукової конференції Falling Walls Lab Kyiv поїздку до Берліна.

    Компанія «Нова Пошта» нагородила переможця наукової конференції Kyiv Falling Walls Lab Олександра Шиманка сертифікатом на поїздку до Берліна, де він захищатиме свою ідею у Європейській школі менеджменту та технологій 9 листопада.

    Проект молодого винахідника з Івано-Франківська являє собою пристрій під назвою «Розумна подушка», що допомагає моніторити життєві показники та біоритми людини, а також контролювати якість його сну.

    Почесне друге місце посіла Оксана Борисенко з Києва, яка презентувала журі рукавички, що дозволяють переводити мову жестів, якою користуються глухонімі, у слова через спеціальний додаток для смартфону.

    Нарешті, бронзову медаль отримав киянин Едуард Братушка, який розробив настільну гру «Зараження», яка допомагає людям заповнити прогалини у заннях з медицини та дізнатися більше про свій організм.

    «Дуже приємно було бачити сьогодні стільки молодих людей, які хочуть змінити світ на краще. Радує також те, що багато проектів стосувалося таких важливих сфер життя, як медицина та екологія. Адже від того, що ми зробимо сьогодні, залежатиме здоров’я нації у майбутньому. Крім того, під час конференції було озвучено кілька інноваційних ідей, пов’язаних з транспортом та логістикою. А інновації – це частини ДНК нашої компанії, оскільки експрес-доставка давно припинила бути просто перевезенням вантажу з точки А до точки Б і перетворилася на складну систему, що постійно вдосконалюється. Саме тому наукові ідеї можуть знайти практичне застосування у бізнесі», — прокоментував підсумки Falling Walls Lab Kyiv співзасновник «Нової Пошти» В’ячеслав Климов.

    Крім того, на окрему увагу, на думку суддів «Нової Пошти», заслуговують проекти учасників, які не отримали призів, однак можуть знайти гідне застосування на практиці.

    Це, зкорема, задум учасника Павла Грозіана, який розробив додаток, що контролює обсяг викидів до атмосфери з автомобілів. Програма показує водієві, скільки палива він споживає, а також ступінь впливу викидів на навколишнє середовище та вчить автомобіліста раціональнішому водінню.

    Також цікавим з практичної точки зору є проект харків’янина Євгена Орлова, який пропонує створити сервіс під назвою «Онлайн-парковка». Завдання додатку – вказувати водіям на вільні місця для паркування у режимі онлайн.

    Нарешті, варто відзначити проект діпропетровця Костянтина Ганушевича, який презентував журі технологію уловлювання метану, що виділяється при видобуванні вугілля. Таким чином конкурсант розраховує підвищити енергоефективність ПЕК та скоротити шкідливі викиди до атмосфери.

    Проект Falling Walls Conference був представлений 9 листопада 2009 року. Цю дату обрали не випадково: рівно 20 років тому цього дня впала берлінська стіна. З цією подією пов’язане й гасло проекту: «Яка стіна впаде завтра?». Стіни у концепції конференції символізують проблеми, які вирішують її учасники.

    Конкурсантам надавалося три хвилини, аби презентувати свій проект на трьох слайдах. Переможець інтелектуального змагання отримує путівку у фінал конференції Falling Walls та захищатиме свої ідеї 9 листопада у Європейській школі менеджменту та технологій у Берліні.

    Київська відбіркова конференція проходила під патронатом Фонду Кличко. Генеральним партенром проеку стала компанія «Нова Пошта». З її допомогою учасники також мали можливість написати собі листа у майбутнє, у якому потрібно було вказати свої досягнення у 2015 році та плани на 2016-й. За рік оператор доставить конкурсантам їх листи та дозволить тим самим оцінити, що вдалося зробити.

Источник