«Гуманітарна пошта України»: результати 10 місяців проекту.

 • 13 травня 2015

  «Нова Пошта» покращила «Умови надання послуг».

  З 13-го травня 2015 року змінені «Умови надання послуг» компанією «Нова Пошта».

  Ознайомитися з усіма новими умовами можна за посиланням.

 • 12 травня 2015

  «Гуманітарна пошта України»: результати 10 місяців проекту.

  Вже 10 місяців, як компанія «Нова Пошта» доставляє вантажі для волонтерів та благодійних фондів по всій Україні. Спеціально для цього в липні 2014 року була запущена соціальна ініціатива «Гуманітарна пошта України», яка на даний момент об’єднує 280 учасників, кожен з яких відправляє гуманітарну допомогу для солдатів української армії, вимушених переселенців та жителів, які постраждали під час бойових дій у містах.

  Всього за 10 місяців роботи програми було відправлено 38 297 вантажів з необхідною допомогою загальною вагою  6 720 тон. В першу чергу волонтери відправляли одяг, продукти харчування, засоби захисту та обігріву. Останнім часом також відправляються великі партії будівельних матеріалів, які використовують для відновлення зруйнованих і пошкоджених під час бойових дій будинків.

  Волонтери відправляли вантажі з 327 міст України, а найбільше допомоги було відправлено з Києва, Харкова, Львова, Дніпропетровська та Одеси.

 • 14 квітня 2015

  «Нова Пошта» полегшує життя клієнтам.

  «Нова Пошта» 11 квітня розпочала нову рекламну кампанію під назвою: «Не обтяжуй собі життя! Замовляй доставку!».

  Кампанія складається з кількох сюжетів, які демонструють реальні життєві ситуації, знайомі кожному з нас. «Нова Пошта» стає надійним помічником у вирішенні побутових задач, коли ми переїздимо до іншого міста та беремо з собою свої улюблені речі, а також коли збираємося подорожувати або ж активно займатися туризмом далеко від дому.

  «Ми не просто перевозимо посилки або вантажі, а й дбаємо про своїх клієнтів, намагаючись зробити їх житття зручнішим та комфортнішим. А послуги з доставки стають її невід’ємною частиною! «Нова Пошта» полегшує життя: насолоджуйтеся подорожами, шопінгом, туризмом, беріть з собою найцінніші та найулюбленіші речі, а з рештою впорається наша компанія», — коментує директор з маркетингу «Нової Пошти» Ірина Холод.

 • 10 квітня 2015

  «Нова Пошта» доставить 500 великодніх пирогів бійцям АТО.

  Компанія «Нова Пошта» до свята Великодня доставить 500 пирогів бійцям 12 окремого мотопіхотного батальону до Старобільська, Волоновахи та Солідара.

  Святкову страву для українських військовослужбовців було приготовано за ініціативою ПАТ «Київхліб» та освячено у Михайлівському Золотоверхому монастирі. Найближчими днями пироги прибудуть до місця призначення.

  «Висловлюємо подяку компанії «Нова Пошта» за її ініціативу «Гуманітарна пошта України». Протягом всього цього часу щодня компанія безкоштовно доставляє тонни вантажів для солдатів, які б’ються на сході, вантажі, які багатьом врятували життя. Без вас було б дуже важко. Крім того, в нашому батальоні служать хлопці, співробітники цієї компанії. Це справжні люди, справжні патріоти, пліч-о-пліч з якими ми воюємо. Я знаю, як їх підтримує компанія, як вона турбується за своїх хлопців, які несуть обов’язок перед Україною, ризикуючи своїм житттям. «Нова Пошта» – це приклад справжньої української компанії, яка ставить інтереси нашої держави вище за власні бізнес-інтереси. Вже найближчими днями ці паски компанія доставить нашим хлопцям у Старобільську, Волноваху та Солідарі», — прокоментував акцію заступник командира 12-го коремого мотопіхотного батальону під позивним «Ташкент».

  «Нова Пошта» надає посильну допомогу українським військовослужбовцям у зоні АТО. В рамках програми «Гуманітарна пошта України» компанія доставляє на схід вантажі, які волонтери передають бійцям та вимушеним переселенцям. Крім того, «Нова Пошта» підтримує свої мобілізованих співробітників, для яких діє спеціальна гаряча лінія.

 • 8 квітня 2015

  Спікер Верховної Ради підтримав проект «100 000 книг».

  Спікер Верховної Ради України Володимир Гройсман підтримав освітній проект «100 000 книг», який ініціювали «Фундація Дарини Жолдак» та компанія «Нова Пошта».

  Перед початком пленарного засідання у середу голова парламенту передав ініціативній групі чотири комплекти тритомників українських казок і звернувся до депутатів з проханням приєднатися до акції та допомогти сільським бібліотекам оновити свої фонди.

  «Поддержка такой акции очень важана, поскольку нужно, чтобы украинские библиотеки были обеспечены и книжным фондом, и современными средствами, поскольку библиотека – это культурный центр, а культура – основа нашей государственности», — отметил Владимир Гройсман.

  «Підтримка такої акції є дуже важливою, адже треба, щоб українські бібліотеки були забезпечені і книжковим фондом, і новітніми засобами, бо бібліотека — це осередок культури, а культура — основа нашої державності», — зазначив Володимир Гройсман.

  Раніше ініціативу підтримали мери Києва та Львова Віталій Кличко та Андрій Садовий.

  Як приєднатися до проекту, можна дізнатися за посиланням: http://100books.kanalukraina.tv

  Нагадаємо, 18 березня 2015 року стартував всеукраїнський освітній проект «100 000 книг для сільських бібліотек», ініціаторами якого виступили благодійний фонд «Дарини Жолдак» та компанія «Нова Пошта» за підтримки Міністерства освіти та науки, а також телеканалу «Україна».

  На сьогодні в Україні налічується 15 000 сільських бібліотек, і основна проблема, з якою вони стикаються, — це відсутність нової літератури. За останні 20 років оновлення бібліотечних фондів скоротилося майже на 90%. Водночас місцеві жителі доволі активно відвідують бібліотеки в селах, і нерідко саме бібліотеки є основним способом отримання нових знань та проводження вільного часу. У зв’язку з цим ініціатори проекту вирішили допомогти сільським бібліотекам та зібрати для них 100 000 дитячих наукових та художніх книг.

Источник